Hotel KYRAT Amàrac

Spanje (Balearen) | Mallorca | Cala Millor

Hotel KYRAT Amàrac

Klein, maar fijn! Dit designgeoriënteerde boutiquehotel is ideaal gelegen voor koppels en alleenstaanden die modern comfort waarderen. Het chill-out dakterras biedt een fantastisch uitzicht op de diepblauwe zee en is 's avonds de perfecte plek voor een sundowner.

Plaats

Spanje (Balearen), Mallorca, Cala Millor

Ligging

Op de 1e strandrij, slechts door de strandpromenade van het kilometerslange fijne zandstrand van Cala Millor gescheiden. Het stadscentrum met het populaire voetgangersgebied ligt op loopafstand.

Inrichting

Comfortabel en elegant ingericht designhotel met volledige airconditioning Dakterras met fantastisch uitzicht over het strand en de zee, met gedeeltelijk overdekt zonneterras, jacuzzi, minizwembad. Ligbedden op het dakterras incl. (geen reservering mogelijk, badhanddoeken tegen borg, wissel tegen betaling). Kleine loungebar met zitterras. Lichte en smaakvol ingerichte hotellobby met receptie en een bistro service. Bar/cafeteria met buitenterras. Op de 1e verdieping restaurant met buitenterras en een prachtig zeezicht. Wifi (incl.). 4 sterren, 59 eenheden, 5 verdiepingen, lift.

Wonen

  • Tweepersoonskamer (DJ, ca. 17 qm), modern en elegant ingericht, airconditioning (warm/koud), minikoelkast, tv, telefoon, kluis. Badkamer met grote douche, toilet, haardroger. Landzijde zonder balkon. Naar keuze balkon met zijdelings zeezicht (DSB) of balkon met zeezicht (DZM, op de 2e en 3e verdieping).
  • Eenpersoonskamer (DJE, ca. 12 m²), gelijkwaardig uitgerust, zonder balkon
  • Superior-tweepersoonskamer (DSM, ca. 21 m²), modern en elegant ingericht, op de 4e en 5e verdieping, airconditioning (warm/koud), Minikoelkast, tv, telefoon, kluis.

Eten en drinken

  • Halfpension: Ontbijtbuffet, warm/koud buffet 's avonds, thematische buffetten
  • Ontbijt: Ontbijtbuffet

Wellness & Fitness

  • Finse sauna
  • Kleine fitnessruimte (ca. 50 m²), cardio- en trainingsapparatuur
  • Massageruimte (massages tegen betaling)

Sport

  • Vrijetijdsfietsen (tegen betaling)

Opmerking

  • Voor gasten van 18 jaar en ouder

Twee keer opslaan

EXXTRA-Frühbucherpreise

EDV-Code: PMI280

Onze topaanbieding „alleen hotel“
  • hotel
  • 1 nacht
  • ontbijt
Aankomst:
05.10.2025
Vertrek:
06.10.2025
Per persoon
v.a. 69

Onze topaanbiedig „pakketreizen“
  • vlucht + hotel
  • 7 nachten
  • ontbijt
Heenvlucht vanaf Amsterdam:
Di 07.10.2025 | 16:10 - 18:40 Uhr
Retourvlucht vanaf Mallorca:
Di 14.10.2025 | 19:25 - 22:00 Uhr
Per persoon
v.a. 706
Buchungs-Hotline
Onze persoonlijke vakantieadviseurs beantwoorden graag al uw vragen over boekingsaanvragen

0049 (0)211 5427 4198
van maandag t/m vrijdag08:00 – 22:00 uur
zaterdag, zondag10:00 – 18:00 uur

Alternatieve hotelaanbiedingen in Cala Millor, Mallorca

Hipotels Don Juan
Cala Millor . Mallorca Hipotels Don Juan
Per persoon
v.a. 702
pakketreizen7 nachten
Hotel Sabina & Suites
Cala Millor . Mallorca Hotel Sabina & Suites
Per persoon
v.a. 191
alleen hotel3 nachten
Per persoon
v.a. 672
pakketreizen7 nachten
Hotel KYRAT Amàrac Suites
Cala Millor . Mallorca Hotel KYRAT Amàrac Suites
Per persoon
v.a. 174
alleen hotel3 nachten
Per persoon
v.a. 673
pakketreizen7 nachten
Universal Hotel Bikini
Cala Millor . Mallorca Universal Hotel Bikini
Per persoon
v.a. 597
pakketreizen7 nachten